fbpx
  • +421907976444
  • office@keis.sk
  • Poľná 1, Košice, Slovakia

Zápis je v plnom prúde! Zvýhodnenie pre slovenských rodičov!

Čas beží neúprosne aj v tejto neobvyklej dobe a zápis pre školský rok 2021/22 je v plnom prúde. Naši učitelia sa už tešia nielen na nových prvákov ale všetky deti v 1. až 7. ročníku (Year 1 až Year 7), ktoré začnú od budúceho školského roka navštevovať KEIS.

Pre uľahčenie Vášho rozhodovania sme pripravili špeciálnu ponuku pre slovenských rodičov. Pre celé štúdium Primary Years Programme (Year 1 až Year 6) zaplatíte len 550 eur mesačne (plná cena 1300 eur mesačne), pre Transition Year do Middle Years Programe (Year 7) zaplatíte len 590 eur mesačne. Plne v angličtine, s kvalifikovanými zahraničnými učiteľmi, v triede, akú ste nepoznali a pomocou svetovo uznávaného licencovaného medzinárodného programu International Baccalaureate Primary Years Programme. Ako vieme učiť aj deti bez znalosti angličtiny? Na medzinárodných školách je bežné, že študenti prichádzajú z rozličných prostredí a krajín a preto sú učitelia zvyknutí diferencovať prístup k žiakom aj podľa ich jazykových schopností. Rýchlemu osvojeniu jazyka pomáha plne anglické prostredie v Kosice International School.

Prehľad poplatkov za štúdium pre rok 2021/22.

Zavolajte na 0907 976 444 a dohodnite si termín osobnej alebo online konzultácie alebo vyplňte jednoduchý formulár nižšie.


    New to EnglishFamiliar with EnglishConfident User of EnglishFluent User of EnglishDon't Know