fbpx
  • +421907976444
  • office@keis.sk
  • Poľná 1, Košice, Slovakia

Otvoríme medzinárodnú anglickú škôlku! KEIS International Kindergarten is here!

Tak je to tu! Po mesiacoch zvažovania, množstve rokovaní, veľa pozitívnej motivácie od rodičov aj okolia s radosťou oznamujeme, že od školského roka 2022/23 rozširujeme ponuku vzdelávania na Košice International School o materskú školu s vyučovaním v anglickom a slovenskom jazyku – KEIS International Kindergarten. Vďaka licencii medzinárodného programu International Baccalaureate Organisation vieme rodičom detí od troch do piatich rokov ponúknuť moderné vyučovanie bádaním v Primary Years Programme aj pre tzv. Early Years. V škole vidíme, že tento spôsob učenia deti naozaj milujú.

Pre účely anglickej škôlky sme prenajali ďalšie priestory v našej budove so samostatným vchodom. Pred štartom v septembri 2022 prejdú kompletnou rekonštrukciou a modernizácou v štandarde vzdelávania 21. storočia.

Najdôležitejší sú samozrejme učitelia. pre KEIS International Kindergarten počítame s kvalifikovaným učiteľom so zvládnutým jazykom na úrovni native speakra v kombinácii so slovenským vychovávateľom. Ako v jedinej materskej škole v Košiciach bude deti vzdelávať v angličtine zahraničný učiteľ, čo skvele prispieva k rýchlemu “nasávaniu” cudzieho jazyka. Slovenčinu si samozrejme ceníme tiež a preto bude v tíme rovnako lokálny vychovávateľ.

Ako v jedinej materskej škole v Košiciach bude na KEIS deti vzdelávať v angličtine zahraničný učiteľ

Vďaka implementácii programu bádania IB PYP už v škôlke bude KEIS International Kindergarten skvelou prípravou na štart do “veľkej” školy pre všetkých rodičov, ktorí uvažujú perspektívne o štúdiu ich dieťaťa v anglickom jazyku na našej Medzinárodnej základnej škole.

Miest v KEIS International Kindergarten bude na začiatok obmedzený počet, prosím dajte nám vedieť Váš záujem vyplnením formulára nižšie vo vlastnom záujme čo najskôr.


    New to EnglishFamiliar with EnglishConfident User of EnglishFluent User of EnglishDon't Know