fbpx

Zápis / Admissions

Vítame vás v prvej medzinárodnej základnej škole v Košiciach – KEIS.

Zápis do Medzinárodnej základnej školy – Košice International School začal v apríli 2020. Kapacita školy pre rok 2020/21 je obmedzená. Prosíme preto všetkých rodičov, ktorí sa zaujímajú o novú anglickú základnú školu v Košiciach, aby vyplnili predregistračný formulár uvedený nižšie. Na základe vyplneného formulára Vás budeme kontaktovať aby sme si dohodli stretnutie, kde by sme Vám radi dali vedieť všetky detaily o škole. Budeme Vám takisto zasielať všetky KEIS Novinky.

Všetky dôležité informácie o budúcnosti Vášho dieťaťa môžete prediskutovať s p. Blaasovou na 0907976444 alebo mailom na office@keis.sk .

Welcome to first international primary school in Kosice – KEIS.

The admissions to Kosice International School started in April 2020. The capacity of the school for year 2020/21 is limited. We kindly ask all parents interested in our new primary school in Kosice to pre-register using the form below soon. Based on the form we will contact you and arrange the meeting to give you the chance to get to know all the details about the school. We will also keep you posted with all KEIS News.

Feel free to contact our Roll-Out Manager Mrs. Blaasová at +421907976444 or email office@keis.sk to get all relevant information about your kids future.


New to EnglishFamiliar with EnglishConfident User of EnglishFluent User of EnglishDon't Know