fbpx
  • +421907976444
  • office@keis.sk
  • Poľná 1, Košice, Slovakia

Zápis / Admissions

Vítame vás v prvej medzinárodnej základnej škole a škôlke v Košiciach – KEIS.

Zápis do Medzinárodnej základnej a materskej školy – Košice International School, International Baccalaureate Candidate School prebieha celoročne. Prosíme všetkých rodičov, ktorí sa zaujímajú o anglickú základnú školu alebo škôlku v Košiciach, aby vyplnili kontaktný formulár uvedený nižšie. Na základe vyplneného formulára Vás budeme kontaktovať aby sme si dohodli stretnutie, kde by sme Vám radi dali vedieť všetky detaily o škole a prijímacom procese. Budeme Vám takisto zasielať všetky KEIS Novinky.

Využite jedinečnú príležitosť zapísať vaše dieťa na KEIS a získať najvýhodnejšie školné po celé štúdium v príslušnom module. So štipendiom pre občanov SR za materskú školu zaplatíte len 400eur/mes., pre 1.-6. ročník základnej školy 580eur/mes. a 7.-8. ročník 690eur/mes.

Všetky dôležité informácie o budúcnosti Vášho dieťaťa môžete prediskutovať s p. Blaasovou na 0907976444 alebo mailom na office@keis.sk aj v slovenskom jazyku.

Welcome to first international primary school in Kosice – KEIS.

The admissions to Kosice International School – International Baccalaureate Candidate School is possible around-the-year. We kindly ask all parents interested in our new primary school or english kindergarten in Kosice to pre-register using the form below. Based on the form we will contact you and arrange the meeting to give you the chance to get to know all the details about the school and admission procedures. We will also keep you posted with all KEIS News.

Feel free to contact Mrs. Blaasová at +421907976444 or email office@keis.sk to get all relevant information about your kids future.


    New to EnglishFamiliar with EnglishConfident User of EnglishFluent User of EnglishDon't Know